Stropné LED svietidlo Kurio, 5-pl., čierna, CTT

Stropné svietidlo LED Kurio s piatimi žiarovkami, funkciou stmievania a CCT Stropné svietidlo Kurio LED kombinuje moderný a štýlový dizajn s funkčnými... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Kurio
Značka: Globo
280 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo LED Kurio s piatimi žiarovkami, funkciou stmievania a CCT Stropné svietidlo Kurio LED kombinuje moderný a štýlový dizajn s funkčnými...

Stropné svietidlo LED Kurio s piatimi žiarovkami, funkciou stmievania a CCT Stropné svietidlo Kurio LED kombinuje moderný a štýlový dizajn s funkčnými vlastnosťami. Skladá sa zo železa a akrylu a prezentuje sa v harmonickej čiernej farbe. Na stropnom držiaku je päť rámov, ktoré sú vybavené LED diódami a fungujú ako tienidlá. Tieto LED diódy sa dajú stmievať pomocou diaľkového ovládača alebo nástenného vypínača a svietia rôznymi farbami svetla. Stropné svietidlo Kurio LED tak dokáže v každom okamihu zabezpečiť správny jas a atmosféru. Okrem toho je svietidlo vybavené pamäťovou funkciou, pomocou ktorej možno po opätovnom zapnutí vyvolať predchádzajúce nastavenie. Kvalitný produkt dostanete ešte tu na našich stránkach v rubrike stropné svietidlá. Získajte výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie v bezva akcii! Významný výrobca Globo má v stále ponuke prémiové výrobky. Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky viac kúskov od dodávateľa Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Stropné LED svietidlo Kurio, 5-pl., čierna, CTT od spoločnosti s popredným postavením na trhu Globo možno nájsť zde teraz navždy výhodne. Stojí teraz u nás 280 EUR.