Stropné LED svietidlo Korona, slnko, stmievateľné

Jasné svetlo so stropným LED svietidlom Korona – stmievateľné vypínačom v 4 stupňoch Korona sa dá dobre kombinovať so súčasnými interiérmi, v... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Korona
Značka: Lindby
140 EUR
Overiť dostupnosť »
Jasné svetlo so stropným LED svietidlom Korona – stmievateľné vypínačom v 4 stupňoch Korona sa dá dobre kombinovať so súčasnými interiérmi, v...

Jasné svetlo so stropným LED svietidlom Korona – stmievateľné vypínačom v 4 stupňoch Korona sa dá dobre kombinovať so súčasnými interiérmi, v ktorých sa uprednostňuje určitý minimalizmus, pretože má jednoduchý dizajn a vo vzhľade nie sú žiadne zbytočné detaily. Osem tyčí smeruje do všetkých strán a vytvára dojem, že slnko vyžaruje svoje lúče. Pritom je stropné LED svietidlo jasné, ale aj energeticky úsporné a pomocou vypínača na stene ho môžete v štyroch stupňoch stmievať. Exkluzívny tovar môžete dostať bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v sekcii vnútorné osvetlenie! Teraz kúpite úplne nové produkty v spomínanej kategórii v zľave! To nie je všetko, naša ponuka je široká. Mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ Lindby vám môže poskytnúť prvotriedny tovar Urobte si radosť!

Tento dizajnový tovar Stropné LED svietidlo Korona, slnko, stmievateľné od skvelej a známej značky Lindby jednoducho môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke za akčnú cenu. Akčné ceny od 140 EUR.