Stropné LED svietidlo Jona s diaľkovým ovládaním

Krúžkové LED stropné svietidlo Jona s funkciou CCT a farebným doplnkovým svetlom Osvetlenie, ktoré sa dá prispôsobiť každej nálade a činnosti - to... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Jona s diaľkovým ovládaním
Krúžkové LED stropné svietidlo Jona s funkciou CCT a farebným doplnkovým svetlom Osvetlenie, ktoré sa dá prispôsobiť každej nálade a činnosti - to...

Krúžkové LED stropné svietidlo Jona s funkciou CCT a farebným doplnkovým svetlom Osvetlenie, ktoré sa dá prispôsobiť každej nálade a činnosti – to ponúka stropné LED svetlo Jona. V plochom telese v tvare prstenca tvoria ploché matné LED diódy hlavný zdroj svetla za matným krytom. Vďaka laditeľnej bielej farbe , známej tiež ako funkcia CCT, je možné farba svetla plynule upravovať v rozsahu od teplej bielej 2 700 K po bielu dennú svetlo 6 500 K. Na vnútornej strane prsteňa sú tiež inštalované RGB LED, ktoré vytvárajú farebný akcent v červenej, zelenej alebo modrej farbe. Všetky nastavenia svetla je možné pohodlne ovládať pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Výnimočný výrobok Stropné LED svietidlo Jona s diaľkovým ide zohnať práve u nás zaradený v sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte obľúbené produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze!

Tento veľmi žiadaný tovar Stropné LED svietidlo Jona s diaľkovým ovládaním od dodávateľa kvalitných produktov FISCHER & HONSEL ľahko môžete získať práve tu za výhodné peniaze. V súčasnosti v predaji od 230 EUR.