Stropné LED svietidlo Joline chróm 74 cm

Elegantné LED stropné svietidlo Joline s dobrou svietivosťou So svietidlom Joline sa spája relatívne krehký vzhľad, keďže jeho stočený kovový... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Joline chróm 74 cm
Značka: Lindby
100 EUR180 EUR Zľava -44%
Overiť dostupnosť »
Elegantné LED stropné svietidlo Joline s dobrou svietivosťou So svietidlom Joline sa spája relatívne krehký vzhľad, keďže jeho stočený kovový...

Elegantné LED stropné svietidlo Joline s dobrou svietivosťou So svietidlom Joline sa spája relatívne krehký vzhľad, keďže jeho stočený kovový prstenec, ktorý tvarom tak trochu pripomína praclík, je veľmi štíhly a detailne vypracovaný. Lesklý chróm je tu doplnený bielym plastom, za ktorým sa ukrývajú LED žiarovky. A práve v tom spočíva špeciálna vlastnosť jeho LED. Ich kompaktná konštrukcia totižto umožňuje vytváranie úplne nových dizajnov, ktoré už dnes vyzerajú úplne inak, ako by sme mohli od bežného svietidla očakávať, čiže klasický rám kombinovaný s tradičným tienidlom, resp. tienidlami. Okrem toho zaručujú LED dobrú energetickú účinnosť, vďaka čomu Joline svieti veľmi jasno, no nespotrebúva žiadne významne vysoké množstvo elektrickej energie. Nový výrobok môžete kúpiť ľahko tu na webe v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme kvalitné produkty z tejto známej kategórie v zľave! Slávny výrobca Lindby dlhodobo poskytuje špičkový sortiment.

Tento kvalitný kus Stropné LED svietidlo Joline chróm 74 cm od skvelej značky Lindby je možné zaobstarať v súčasnosti za super cenu! Ponuka už od 100 EUR.