Stropné LED svietidlo Jaso BS, Ø 39 cm, hnedé

Okrúhle LED stropné svetlo Jaso BS s detektorom pohybu Stropné svetlo Jaso BS je vybavené teplými bielymi LED diódami a zaisťuje optimálne svetelné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Jaso BS
Okrúhle LED stropné svetlo Jaso BS s detektorom pohybu Stropné svetlo Jaso BS je vybavené teplými bielymi LED diódami a zaisťuje optimálne svetelné...

Okrúhle LED stropné svetlo Jaso BS s detektorom pohybu Stropné svetlo Jaso BS je vybavené teplými bielymi LED diódami a zaisťuje optimálne svetelné podmienky. Vďaka jednoduchému dizajnu ho možno ľahko podriadiť každému životnému štýlu. Lampa má navyše integrovaný detektor pohybu, pomocou ktorého sa svetlo pri pohybe samo zapne a potom sa neskôr opäť vypne. Senzor je možné nastaviť podľa želania. Svietidlo je preto vhodné pre chodby, schodiská a ďalšie prechodové miestnosti. Technické špecifikácie: – Trvanie osvetlenia 10-25 sekúnd – Uhol detekcie až 120 stupňov – Dosah detekcie až 4 metre Najpredávanejší produkt máte možnosť zohnať okrem iného tu u nás v populárnej kateogrii stropné svietidlá. Mrknite na ešte ostatné produkty z tejto rubriky v bezva akcii. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od výrobcu FISCHER & HONSEL. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Jaso BS, Ø 39 cm, hnedé s osvedčenou značkou FISCHER & HONSEL možno zohnať v našej aktuálnej ponuke so zľavou! Ceny už od 70 EUR.