Stropné LED svietidlo Idana, stmievateľné

100,5 cm dlhé stropné LED svetlo Idana s lesklým vzhľadom Táto stropná lampa očarí svojim dynamickým dizajnom, ktorý sa dosiahne dvoma svetelnými... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Idana
Značka: Wofi
320 EUR440 EUR Zľava -27%
Overiť dostupnosť »
100,5 cm dlhé stropné LED svetlo Idana s lesklým vzhľadom Táto stropná lampa očarí svojim dynamickým dizajnom, ktorý sa dosiahne dvoma svetelnými...

100,5 cm dlhé stropné LED svetlo Idana s lesklým vzhľadom Táto stropná lampa očarí svojim dynamickým dizajnom, ktorý sa dosiahne dvoma svetelnými ramenami vinúcimi sa na strope, ktoré sú z jednej polovice z kovu a z druhej z plastu. Pod satinovanými plastovými difuzérmi sa po celej dĺžke oboch ramien nachádzajú výkonné LED, ktoré svojim teplým bielym svetlom poskytujú príjemné osvetlenie priestoru.
Tento obľúbený produkt Stropné LED svietidlo Idana, stmievateľné dostanete jednoducho tu u nás zaradený v sekcii stropné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež viac skvelých výrobkov od výrobcu Wofi. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vehlasná značka Wofi svojim zákazníkom dodáva špičkové výrobky. Urobte radosť sami sebe!

Tento vynikajúci produkt Stropné LED svietidlo Idana, stmievateľné originál od značky Wofi je možné získať tady za úžasnú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 320 EUR.