Stropné LED svietidlo Helx v čierno-zlatej

Čierne stropné LED svietidlo Helix so zlato-lesklou vnútornou stranou Čierny, podlhovastý baldachýn stropného LED svietidla Helix nesie špirálový... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Helx v čierno-zlatej
Značka: Eco-Light
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne stropné LED svietidlo Helix so zlato-lesklou vnútornou stranou Čierny, podlhovastý baldachýn stropného LED svietidla Helix nesie špirálový...

Čierne stropné LED svietidlo Helix so zlato-lesklou vnútornou stranou Čierny, podlhovastý baldachýn stropného LED svietidla Helix nesie špirálový prvok svietidla na obidvoch stredných vinutiach. Špirála sa skladá z plochého, dlhého kovového pásu, ktorý je ohnutý do štyroch vinutí. Vonkajšia strana svietidla je nalakovaná čiernou, zatiaľ čo vnútorná strana sa leskne zlatou farbou. V hornom bode vinutia špirál je umiestnená vždy jedna dióda LED, ktorá rozsvieti vnútro špirály. Pri zapnutom osvetlení tak vzniká fascinujúci svetelný efekt. Svietidlo je stmievateľné pomocou bežného vypínača svetla, pretože reaguje na počet stlačení, a tak je variabilné v 3 stupňoch.
Tento akčný a v zľave tovar Stropné LED svietidlo Helx v môžete zohnať bez ťažkostí na našom webe v známej rubrike stropné svietidlá. Pripravili sme nové produkty z tejto populárnej kategórie z pohodlia domova. Máme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Eco-Light. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Táto výnimočná značka Eco-Light dodáva svojim zákazníkom skvelý tovar.

Veľmi jedinečný produkt Stropné LED svietidlo Helx v čierno-zlatej od nášho popredného výrobcu Eco-Light pohodlne zaobstaráte tu teraz práve vo výpredajové akciu. Cena od 219,90 EUR.