Stropné LED svietidlo Gesa s kovovou klietkou

LED stropné svietidlo Gesa v matnej čiernej a zlatej farbe Vzhľad stropného svietidla Gesa je veľmi moderný, ale vďaka neutrálnym farbám zapadá do... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Gesa s kovovou klietkou
LED stropné svietidlo Gesa v matnej čiernej a zlatej farbe Vzhľad stropného svietidla Gesa je veľmi moderný, ale vďaka neutrálnym farbám zapadá do...

LED stropné svietidlo Gesa v matnej čiernej a zlatej farbe Vzhľad stropného svietidla Gesa je veľmi moderný, ale vďaka neutrálnym farbám zapadá do mnohých štýlov zariaďovania. Vďaka zaujímavému dizajnu sa lampa stáva skutočným pútačom pozornosti a po vypnutí je tiež estetickým dekoratívnym predmetom. Tri svetelné prvky v zlatej farbe lístkového vzhľadu s uzlovým vzhľadom sú pripevnené v matnej čiernej kovovej klietke. Obdĺžniková klietka je obzvlášť efektívna nad stolom a zaisťuje správne osvetlenie, pretože lampu je možné pomocou stenového vypínača stlmiť v troch fázach. Takéto stropné svietidlo je nevyhnutnosťou pre každý moderný byt.
Tento zľavnený výrobok ide kúpiť ľahko na webe v sekcii stropné svietidlá! Pozrite sa na výnimočné kúsky v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu!

Žiadaný tovar Stropné LED svietidlo Gesa s kovovou klietkou od spoločnosti so skvelým menom FISCHER & HONSEL jednoducho môžete nájsť momentálne na webe vo výhodnej akcii. Teraz možno objednať len za 450 EUR.