Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT

Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT
Značka: Globo
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné...

Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné svietidlo je vyrobené z plastu a prezentuje sa v štýlovej bielej farbe. V jeho strede sa nachádza reproduktor Bluetooth (3 W), pomocou ktorého môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Okrem toho má lampa trvalo nainštalované LED diódy, ktorých farbu svetla možno ovládať v troch rôznych úrovniach pomocou každodenného nástenného vypínača. Pomerne nenápadný pôvab stropného svietidla Connor LED možno integrovať do rôznych miestností a pre ucelený celkový dojem možno Connor kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Ak teda hľadáte štýlové osvetlenie do interiéru, ktoré je zároveň multitalentom so svojimi funkciami, stropné svietidlo Conner LED vás nesklame.
Tento lacný produkt Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT dá sa zaobstarať práve teraz tu a teraz na našom webe v sekcii stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z našej kategórie vo výhodnej akcii.

Obľúbený produkt Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT od top výrobcu Globo pohodlne získate práve dnes lacno. Teraz v akcii 80 EUR.