Stropné LED svietidlo C80-SR HF 830 3 711lm 338 cm

Dlhé LED stropné svietidlo C80-SR - je možné namontovať ako svetelný pás Nástenné svietidlo C80-SR je vysoko kvalitné riešenie pre všeobecné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo C80-SR HF 830 3 711lm 338 cm
Značka: Glamox
670 EUR
Overiť dostupnosť »
Dlhé LED stropné svietidlo C80-SR - je možné namontovať ako svetelný pás Nástenné svietidlo C80-SR je vysoko kvalitné riešenie pre všeobecné...

Dlhé LED stropné svietidlo C80-SR – je možné namontovať ako svetelný pás Nástenné svietidlo C80-SR je vysoko kvalitné riešenie pre všeobecné osvetlenie dlhých častí v chodbách a spoločenských priestoroch. Niekoľko jednotiek je možné inštalovať jeden za druhým ako svetelný pás, aby bolo možné napríklad nepretržite osvetľovať dlhú chodbu. Kryt je vyrobený zo striebornošedého eloxovaného hliníka a sú v ňom umiestnené účinné LED diódy a nestmievateľný elektronický predradník. – Priame a široké vyžarovanie svetla – Koncovky a mikroprismatický difúzor dostupné osobitne od príslušenstva – Vhodné pre priechodné vedenie a montáž do raduTento akčný a v zľave produkt Stropné LED svietidlo C80-SR máte možnosť nájsť tiež na našom webe umiestnený v sekcii stropné svetidlá. Teraz môžete nájsť ešte ostatné výrobky zo spomínanej rubriky za výborné peniaze.

Tento veľmi žiadaný tovar Stropné LED svietidlo C80-SR HF 830 3 711lm 338 cm od značky so skvelou reputáciou Glamox ide zohnať dnes so zľavou. Teraz len za 670 EUR.