Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna

Tento obľúbený kus Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna máte možnosť nakúpiť už dnes na webe v známej kategórii stropné svietidlá!... viac informácií »
Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna
Značka: Globo
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento obľúbený kus Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna máte možnosť nakúpiť už dnes na webe v známej kategórii stropné svietidlá!...

Tento obľúbený kus Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna máte možnosť nakúpiť už dnes na webe v známej kategórii stropné svietidlá! Pripravili sme parádne produkty v spomínanej sekcii ľahko online! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Globo pre svojich zákazníkov ponúka vynikajúci tovar To ale nie je všetko, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru od značky Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Stropné svietidlo Raffy LED z plastu s praktickými funkciami Raffy má pomerne jednoduchý dizajn z plastu, ale má niekoľko funkcií, ktoré z neho robia užitočného všestranného pomocníka. Jeho trvalo nainštalované LED diódy sú umiestnené za opálovým difúzorom a možno ich stmievať pomocou diaľkového ovládania, ovládať ich farbu svetla (teplá biela až denné svetlo) a svietiť rôznymi farbami (RGB). V jeho strede sa nachádza aj reproduktor, ktorý možno ovládať pomocou Bluetooth a prehrávať hudbu podľa vlastného výberu. Stropné svietidlo Raffy LED je skvelým doplnkom interiéru, vďaka jednoduchému dizajnu sa ľahko integruje do nábytku a vytvára vhodnú atmosféru.

Lacný produkt Stropné LED svetlo Raffy reproduktor RGBW čierna od kvalitnej spoločnosti Globo jednoducho získate v súčasnosti trvalo výhodne. Akčná cena 60 EUR.