Stropné LED svetlo Nirra drevená doska 3pl hranaté

Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym... viac informácií »
Stropné LED svetlo Nirra drevená doska 3pl hranaté
Značka: Globo
140 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym...

Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym dizajnom. Skladá sa z troch železných rámov grafitovej farby, ktoré obklopujú rovnako hranatý drevený prvok. Na vnútornej a vonkajšej strane rámov sú pripevnené LED diódy, ktoré vytvárajú teplé biele osvetlenie. Výrazná farebná kombinácia grafitovej farby a tmavého dreva dodáva svietidlu atraktívny farebný kontrast. Stropné svietidlo Nirra LED je ideálne na inštaláciu v predsieni alebo v obývacej izbe. Tento kvalitný a žiadaný kus je k dispozícii práve tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá! Teraz môžete získať zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie za výhodnú cenu. To však nie je všetko, máme toho viac. Máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru značky Globo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci výrobok Stropné LED svetlo Nirra drevená doska 3pl hranaté od populárnej značky Globo môžete zohnať u nás za výpredajovú cenu. Teraz za 140 EUR.