Stropné LED svetlo Groove square 22,7×22,7 cm

Štvorcové LED zapustené stropné svietidlo Groove - všetko v bielej farbe LED zapustené stropné svietidlo Groove je vybavené štvorcovým hliníkovým... viac informácií »
Stropné LED svetlo Groove square 22
Značka: Ideallux
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové LED zapustené stropné svietidlo Groove - všetko v bielej farbe LED zapustené stropné svietidlo Groove je vybavené štvorcovým hliníkovým...

Štvorcové LED zapustené stropné svietidlo Groove – všetko v bielej farbe LED zapustené stropné svietidlo Groove je vybavené štvorcovým hliníkovým rámom. Vo vnútri je matný difúzor, tiež v štvorcovom tvare. Celé zapustené svietidlo je biele a nevzbudzuje pozornosť žiadnymi detailmi. LED diódy osvetľujú širokú oblasť pod svietidlom s uhlom lúča 90 °. Najmä v kombinácii s inými kópiami zapusteného svietidla môže byť miestnosť osvetlená nevhodne a napriek tomu efektívne. Ako jednoduchý a funkčný zdroj svetla pre kuchyne, chodby a miestnosti na odpočinok je Groove dokonalý. – Dodávka vrátane vodiča
Veľmi žiadaný kus môžete získať už dnes tu a teraz na našich stránkach v kategórii zapustené svietidlá! Teraz nájdete výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Ideallux dlhodobo ponúka skvelé produkty.

Vysoko kvalitný tovar Stropné LED svetlo Groove square 22,7x22,7 cm od nášho popredného výrobcu Ideallux je možné ľahko získať práve lacno! Aktuálne stojí u nás 50 EUR.