Stropné LED svetlo Groove round 3 000 K 22,7 cm

Okrúhle LED zapustené stropné svietidlo Groove - funkčné zapustene LED svietidla Groove má minimalistický dizajn a zameriava sa na svetelný efekt.... viac informácií »
Stropné LED svetlo Groove round 3 000 K 22
Značka: Ideallux
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle LED zapustené stropné svietidlo Groove - funkčné zapustene LED svietidla Groove má minimalistický dizajn a zameriava sa na svetelný efekt....

Okrúhle LED zapustené stropné svietidlo Groove – funkčné zapustene LED svietidla Groove má minimalistický dizajn a zameriava sa na svetelný efekt. Hliníkový rám obklopuje rovnako okrúhly matný difúzor. Svetlo vychádza priamo v širokom uhle lúča 90 °. Úplne v bielej farbe, bez doplnkov alebo dekorácií, je Groove zvlášť vhodný pre miestnosti, ktoré vyžadujú jednotné základné osvetlenie. Chodby, kuchyne a spoločné priestory profitujú z efektívneho, ale príjemného svetla zapusteného svietidla. – Dodávka vrátane vodiča
Neodolateľný tovar máte možnosť nájsť práve teraz tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike zapustené svietidlá. Teraz si môžete vybrať ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze. Obľúbený výrobca zákazníkov Ideallux môže ponúknuť vynikajúci tovar Presvedčte sa sami! Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás totiž nájdete viac kvalitných výrobkov od výrobcu Ideallux. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt Stropné LED svetlo Groove round 3 000 K 22,7 cm od známeho výrobcu Ideallux je možné ľahko získať práve teraz v zľave. Aktuálne za 50 EUR.