Stropné LED svetlo Clarke biela RGBW diaľkové ovl.

Okrúhle LED stropné svietidlo Clarke z plastu s praktickými funkciami Clarke nie je len jednoduché stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie,... viac informácií »
Stropné LED svetlo Clarke biela RGBW diaľkové ovl.
Značka: Globo
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle LED stropné svietidlo Clarke z plastu s praktickými funkciami Clarke nie je len jednoduché stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie,...

Okrúhle LED stropné svietidlo Clarke z plastu s praktickými funkciami Clarke nie je len jednoduché stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie, ktoré mu pomáhajú byť dokonalým spoločníkom na použitie v interiéri. Je vyrobený z bieleho plastu a má okrúhly tvar, ktorý sa umiestňuje priamo na strop. Jeho trvalo nainštalované LED diódy možno stmievať pomocou diaľkového ovládania, ovládať ich farbu svetla a nastaviť rôzne farby. Aby toho nebolo málo, svietidlo má dúhový efekt, pri ktorom svietidlo vytvára dúhové farby a šíri v miestnosti veselú náladu, a je vybavené aj funkciou nočného svetla. Dodatočná pamäťová funkcia umožňuje uloženie prednastavených režimov a ich neskoršie vyvolanie.
Exkluzívny tovar Stropné LED svetlo Clarke biela RGBW môžete získať teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá. Získajte nové produkty z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu! Slávny výrobca Globo dlhodobo vyrába vynikajúci sortiment Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež ďalší skvelý tovar od výrobcu Globo. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Stropné LED svetlo Clarke biela RGBW diaľkové ovl. pochádzajúce od značky Globo môžete pohodlne získať práve teraz u nás za úžasnú cenu. V súčasnosti v predaji od 100 EUR.