Stropné LED Nomade stmievateľné matná čierna

Nomade LED stropné svietidlo s dvoma svetelnými kruhmi v matnej čiernej farbe Stropné svietidlo Nomade LED sa skladá z dvoch navzájom sa... viac informácií »
Stropné LED Nomade stmievateľné matná čierna
Nomade LED stropné svietidlo s dvoma svetelnými kruhmi v matnej čiernej farbe Stropné svietidlo Nomade LED sa skladá z dvoch navzájom sa...

Nomade LED stropné svietidlo s dvoma svetelnými kruhmi v matnej čiernej farbe Stropné svietidlo Nomade LED sa skladá z dvoch navzájom sa prekrývajúcich, rôzne veľkých svetelných kruhov. Zakrivený tvar rovnomerne distribuuje svetlo v miestnosti a vytvára útulné osvetlenie. Jas je možné regulovať podľa želania pomocou 3-stupňového stmieva? pomocou nástenného spínača. Vďaka svojmu nadčasovému tvaru je možné lampu ľahko integrovať do rôznych štýlov zariaďovania a zaujme matným čiernym dizajnom ako skutočný pútač očí v každej miestnosti.
V zľave produkt možno zaobstarať v pohode tu na našom webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá! Mrknite na podobné produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii.

Tento lacný produkt Stropné LED Nomade stmievateľné matná čierna od známeho dodávateľa FISCHER & HONSEL je k dispozícii u nás za parádnu cenu. Na našich stránkach za 230 EUR.