Stropné LED Marlo striebro okrúhle 25,2cm

Žiarivé stropné LED svietidlo Marlo s okrúhlym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Svietidlo Marlo je koncipované na použitie v kúpeľniach, pričom ho... viac informácií »
Stropné LED Marlo striebro okrúhle 25
Značka: Arcchio
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Žiarivé stropné LED svietidlo Marlo s okrúhlym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Svietidlo Marlo je koncipované na použitie v kúpeľniach, pričom ho...

Žiarivé stropné LED svietidlo Marlo s okrúhlym lemovaním a stupňom ochrany IP44 Svietidlo Marlo je koncipované na použitie v kúpeľniach, pričom ho však možno samozrejme použiť aj v iných vlhkých miestnostiach. Stropné LED svietidlo sa pritom vyznačuje jednoduchým dizajnom, pretože disponuje iba jednou plochou, cez ktorú preniká svetlo, a okrúhlym strieborným rámom. Okrem toho sa svietidlo vyznačuje aj výbornou svietivosťou a vďaka LED technológii spotrebuje aj relatívne málo energie.
Podarený produkt Stropné LED Marlo striebro získate jednoducho tu na webe v známej kategórii stropné svietidlá! Nájdite si skvelé produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na viac skvelých produktov od výrobcu Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Arcchio dlhodobo predáva vynikajúci sortiment.

Neodolateľný kus Stropné LED Marlo striebro okrúhle 25,2cm od známej spoločnosti Arcchio pohodlne získate v aktuálnej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Ceny od 40 EUR.