Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz

Veľmi obľúbený tovar Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz máte možnosť dostať jednoducho tu na stránkach umiestnený v rubrike stropné... viac informácií »
Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz
Veľmi obľúbený tovar Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz máte možnosť dostať jednoducho tu na stránkach umiestnený v rubrike stropné...

Veľmi obľúbený tovar Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz máte možnosť dostať jednoducho tu na stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Zaobstarajte si parádne produkty z našej kategórie za extra cenu! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov značky FISCHER & HONSEL. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.
Zahnuté LED stropné svietidlo Cross TW v modernom dizajne, stmievateľné diaľkovým ovládaním Päť vzájomne prepojených ramien je šikovne usporiadaných a šíri tak svetlo po celej miestnosti. Pomocou dodávaného diaľkového ovládača je možné podľa potreby meniť náladu osvetlenia. Tu je možné nielen zvoliť farba svetla , ale aj podľa potreby stlmiť jas. Nadčasový dizajn a funkcia stmievania umožňujú používať LED stropné svetlo Cross TW takmer v každej miestnosti. Kovové stropné LED svietidlo v mosadznej farbe je možné perfektne kombinovať s moderným nábytkom, čo z neho robí skutočný pútač očí.

Tento zľavnený produkt Stropné LED Cross tunable white 5-pl. mosadz od populárneho výrobcu FISCHER & HONSEL ľahko zoženiete teraz v ponuke za primerané peniaze! V súčasnosti je k dispozícii za 230 EUR.