lightservice.sk

Ecolite LED stropné svietidlo 70W

Obľúbený a akčný produkt Ecolite LED stropné svietidlo 70W od výrobcu s dobrým menom Ecolite môžete zaobstarať v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Ponuka už od 111,53 EUR.
Ecolite LED stropné svietidlo hranaté 70W
Overiť dostupnosť »
Značka: Ecolite
111,53 EUR

Popis produktu

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 70W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom. Svietidlo je starostlivo vyrábané po jednotlivých vrstvách, ktoré v konečnom výsledku prepúšťa svetlo v rôznych intenzitách. Výsledkom je abstraktné obrazec, ktorý ozdobí každý interiér.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Krytie IP20. Materiál plast, kov. Rozmery 48 x 48 x 5,5cm. Svetelný tok 4900lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 70W. Životnosť 30 000h. Stmievateľnosť ANO. Energetická trieda G. Farba svetla voliteľná CCT. Certifikácia CE, RoHS. Teplota chromatickosti 2700K-6500K. . . . . . . .