Stropné a nástenné bodové svietidlo bronzové otočné a sklopné – Karin 1

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Spot Karin 1 skutočne patrí do moderného interiéru. Kombinácia bronzovej farby a elegantného dizajnu... viac informácií »
Stropné a nástenné bodové svietidlo bronzové otočné a sklopné - Karin 1
Značka: QAZQA
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Spot Karin 1 skutočne patrí do moderného interiéru. Kombinácia bronzovej farby a elegantného dizajnu...

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Spot Karin 1 skutočne patrí do moderného interiéru. Kombinácia bronzovej farby a elegantného dizajnu odtieňa ho robí veľmi nadčasovým a štýlovým. Má výšku 13 cm. Priemer tienidla je 7,5 cm. Doska na jej upevnenie na stenu alebo strop má priemer 8 cm. Svietidlo má objímku GU10 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 35 Watt). Spot je tiež stmievateľný pomocou externého stmievača; môžete teda úplne určiť svoju atmosféru. Dajte svojmu interiéru moderný vzhľad s touto Karin 1! Spot Karin je k dispozícii v rôznych tvaroch a farbách.Tento akčný kus Stropné a nástenné bodové svietidlo bronzové otočné a obstaráte v pohode na našich stránkach umiestnený v kategórii nastenne lampy! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z našej kategórie z pohodlia domova. Obľúbená značka QAZQA predáva prvotriedny produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky od výrobcu QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný výrobok Stropné a nástenné bodové svietidlo bronzové otočné a sklopné - Karin 1 od našej známej značky QAZQA je možné nakúpiť práve dnes za rozumné peniaze! Akčné ceny od 12 EUR.