Stropné a nástenné bodové svetlo sivé otočné a sklopné – Coney 1

Hľadáte miesto s vidieckym vintage vzhľadom? Prestaňte teraz hľadať, táto Coney 1 je presne to, čo hľadáte! Vďaka použitiu kovu v kombinácii so... viac informácií »
Stropné a nástenné bodové svetlo sivé otočné a sklopné - Coney 1
Značka: QAZQA
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte miesto s vidieckym vintage vzhľadom? Prestaňte teraz hľadať, táto Coney 1 je presne to, čo hľadáte! Vďaka použitiu kovu v kombinácii so...

Hľadáte miesto s vidieckym vintage vzhľadom? Prestaňte teraz hľadať, táto Coney 1 je presne to, čo hľadáte! Vďaka použitiu kovu v kombinácii so sivou a prírodnou farbou sa toto miesto perfektne hodí do vášho vidieckeho interiéru. Bod je otočný a sklopný, takže určíte, kam má svetlo svietiť. Má výšku 15,5 cm, škvrna má priemer 8 cm. Montážna doska má priemer 8 cm. Coney 1 sa dodáva bez svetelného zdroja, vyberte si žiarovku LED GU10 s maximálnym výkonom 35 Watt. Toto miesto môžete pripevniť na strop alebo na stenu. Je stmievateľný, dodáva sa však bez stmievača. Už nemusíte hľadať, objednajte si tento chladný retro vzhľad Coney 1 už teraz. Obľúbený produkt získate práve na našom webe v populárnej sekcii nastenne lampy. Teraz si môžete kúpiť výnimočné výrobky v spomínanej kategórii za parádnu cenu! Máme toho viac, máme v ponuke ďalšie kúsky od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Stropné a nástenné bodové svetlo sivé otočné a sklopné - Coney 1 od značky s dlhou tradíciou QAZQA ľahko zoženiete online výhodne. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 13 EUR.