Stropná lampa s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 25 cm – čierna Combi

Combi black je nadčasové stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru... viac informácií »
Stropná lampa s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 25 cm - čierna Combi
Značka: QAZQA
24,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Combi black je nadčasové stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru...

Combi black je nadčasové stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru nádherný tvorca atmosféry. Zlatý interiér kapucne zaručuje, že váš domov je obklopený teplým svetlom. Lampa je tiež stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky), takže môžete vytvoriť ešte viac atmosféry. Stropné svietidlo Combi sa skladá zo stropného svietidla a čiernej so zlatým tienidlom. Lampa je vysoká 20 cm a má priemer 25 cm. Stropná doska má priemer 10 cm. Ak si zakúpite túto žiarovku, je dôležité, aby ste si sami kúpili svetelný zdroj E27 (max. 60 W), pretože nie je súčasťou dodávky. Jednoduché, ale štýlové svietidlo, ktoré dotvorí váš interiér!
Tento unikátny tovar Stropná lampa s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 25 cm – čierna máte možnosť dostať bez problémov tu na našom webe v sekcii stropne svietidla. Vyberte si kvalitné produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze.

Veľa predávaný produkt Stropná lampa s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 25 cm - čierna Combi od poprednej značky QAZQA jednoducho môžete zohnať práve dnes za super cenu. V akcii za 24,95 EUR.