Stropná lampa sivá so striebornou 30 cm – Magna Basic

Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Rafinovanou lampou je stropné svietidlo Magna Basic. Táto lampa má nielen krásny dizajn... viac informácií »
Stropná lampa sivá so striebornou 30 cm - Magna Basic
Značka: QAZQA
51 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Rafinovanou lampou je stropné svietidlo Magna Basic. Táto lampa má nielen krásny dizajn...

Stropné svietidlo Magna Basic je jedným z našich obľúbených. Rafinovanou lampou je stropné svietidlo Magna Basic. Táto lampa má nielen krásny dizajn zvonka, ale aj zvnútra. Strieborná farba poskytuje fantastický efekt. Zapnite svetlo a váš domov bude obklopený krásnou zlatou žiarou! Svietidlo je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Takto môžete vo svojom dome navodiť presne tú pravú atmosféru! Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 40 Watt). Toto stropné svietidlo má priemer 30 cm a výšku 19 cm. Rozhodnite sa pre atmosféru a vyberte si stropné svietidlo Magna Basic! Tento unikátny produkt je k dostaniu bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej sekcii stropne svietidla! Teraz si môžete vybrať unikátne kúsky v spomínanej kategórii ľahko online. Známy výrobca QAZQA dlhodobo dodáva vysoko kvalitný sortiment. Presvedčte sa! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Často vyhľadávaný tovar Stropná lampa sivá so striebornou 30 cm - Magna Basic od značky so zárukou kvality QAZQA môžete dostať teraz navždy výhodne! Ponuky od 51 EUR.