Stolová LED lampa Pattaya čierna stmievateľná CCT

Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových... viac informácií »
Stolová LED lampa Pattaya čierna stmievateľná CCT
Značka: Globo
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových...

Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových prvkov, ktoré sú spojené ohybným ramenom. Jeho čierna farba vhodne dopĺňa jednoduchý dizajn lampy a ľahko sa začlení do najrôznejších štýlov zariadenia. Okrem toho má Pattaya dotykový stmievač, ktorý umožňuje nielen stmievanie, ale aj zmenu farby svetla v niekoľkých krokoch. Stolnú lampu LED Pattaya možno flexibilne umiestniť v miestnosti pomocou napájacieho kábla a jej ohybné rameno umožňuje voliteľné nastavenie tienidla, a tým aj vyžarovaného svetla. Veľa predávaný tovar môžete kúpiť jednoducho tu na stránkach zaradený v sekcii stolové lampy. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie výrobky z tejto populárnej rubriky na pár kliknutí.

Zaujímavý produkt Stolová LED lampa Pattaya čierna stmievateľná CCT od renomovaného dodávateľa Globo máte možnosť nájsť v súčasnosti extra so zľavou! Akčná cena už od 75 EUR.