Stolová lampa v štýle art deco s tienidlom biela 50 cm – Bruut

Rozhodnite sa pre dotyk z 30. rokov doma s našou stolovou lampou Bruut. Úplne patrí do interiéru v štýle Art Deco alebo retro. Príjemné náladové... celý popis>
Stolová lampa v štýle art deco s tienidlom biela 50 cm - Bruut
Značka: QAZQA
72 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Rozhodnite sa pre dotyk z 30. rokov doma s našou stolovou lampou Bruut. Úplne patrí do interiéru v štýle Art Deco alebo retro. Príjemné náladové svetlo vďaka bronzovému základu v kombinácii s bielym odtieňom. Lampa má celkovú výšku 74 cm a tienidlo má priemer 50 cm. Výrobok je dodávaný s káblom s dĺžkou 145 cm. Bruut doplníte svetelným zdrojom, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 40 W). Vyberte si dekoratívnu variantu, ktorá dodá vašej stolnej lampe osobitý nádych! Je stmievateľný externým stmievačom. Rozhodnite sa pre zábavu s de Bruutom.
Neodolateľný výrobok Stolová lampa v štýle art deco s tienidlom biela 50 cm – Bruut možno zohnať bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej sekcii stolove lampy! Teraz môžete získať ešte ostatné kúsky z tejto známej sekcie za internetové ceny! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca QAZQA svojim zákazníkom dodáva špičkové výrobky Nakupujte, kým je tovar sladom!