Stolná Tub balenie 6ks ovládateľná aplikáciou RGBW

Magicky žiariace valce - 6 balení LED dekoratívnej stolovej lampy Tub pre interiér i exteriér Tub je vynikajúcim príkladom modernej, všestrannej a... viac informácií »
Stolná Tub balenie 6ks ovládateľná aplikáciou RGBW
Značka: Smart&Green
449,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Magicky žiariace valce - 6 balení LED dekoratívnej stolovej lampy Tub pre interiér i exteriér Tub je vynikajúcim príkladom modernej, všestrannej a...

Magicky žiariace valce – 6 balení LED dekoratívnej stolovej lampy Tub pre interiér i exteriér Tub je vynikajúcim príkladom modernej, všestrannej a užívateľsky príjemnej svetelnej výzdoby. Zmena umiestnenia a nálady osvetlenia – s Tubom žiadny problém. Lampa je vo forme stojaceho valca, ktorého akrylový plast má vzhľad ušľachtilého skla. Vo vnútri sú LED svetelné zdroje chránené proti striekajúcej vode. To je možné ovládať pomocou aplikácie Smart and Green SmartMesh® na Basis Bluetooth , čo umožňuje prístup k rôznym farbám svetla (biela alebo 160 000 farieb), jasu, farba svetla a režimu sviečok. Okrem toho sú k dispozícii nakonfigurované režimy prostredia. Z až 100 MESH-sieťových jednotiek je možné vytvoriť rôzne skupiny a svietidlá umiestnené nad maximálny dosah aplikácie 20 m je možné ovládať nepriamo. Pretože funkcia Tub sa naplno rozloží iba v tme, je možné prepínanie v závislosti na čase – okrem aplikácie je možné ju ovládať aj manuálne priamo na svetle. Vďaka plne nabitej lítium-iónovej batérii s napätím 3,7 V a 850 mAh sa žiarovka Tub rozsvieti na 6 (zmena farby) až 8 (biela) hodín. Doba nabíjania pomocou kábla USB, ktorý je vybavený šiestimi výstupmi micro-USB pre všetky zahrnuté položky Tub (vrátane napájacieho zdroja), je 6 hodín. Nový kus ide získať teraz tu na stránkach umiestnený v rubrike smarthome vonkajšie dekoratívne svietidlá. Vyberte si nové produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí! To nie je všetko, máme toho viac. Máme však aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od značky Smart&Green. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárny dodávateľ Smart&Green svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitný sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Vynikajúci kus Stolná Tub balenie 6ks ovládateľná aplikáciou RGBW od obľúbenej značky Smart&Green nájdete u nás teraz za výpredajovú cenu. Práve teraz za cenu 449,90 EUR.