Stolná lampa Touch 2750, mosadz antická

Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým... viac informácií »
Stolná lampa Touch 2750
Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým...

Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým podstavcom, srší jednoduchou eleganciou. Je ideálny pre dodatočné osvetlenie v moderných obývacích izbách, jedálňach alebo ako malý zdroj svetla, napríklad na posteli v spálni. Tu je rozhodujúca funkčnosť: stačí len malý dotyk na základni stolovej lampy 2750 a vďaka integrovanej dotykovej funkcii je možné lampu zapnúť, vypnúť a stlmiť v troch fázach. Obzvlášť ideálne ako osvetlenie na večerné čítanie, pretože nie je potrebné hľadať vypínač na kábli a stačí iba pohyb ruky, aby ste si svetlo prispôsobili svojim potrebám.Tento unikátny produkt Stolná lampa Touch 2750, mosadz antická je na získanie taktiež na webe zaradený v rubrike lampy na nočný stolík. Teraz môžete nájsť ešte podobné výrobky z tejto sekcie ľahko online. Známa značka Searchlight obohatí vás špičkové produkty.

Vysokokvalitný produkt Stolná lampa Touch 2750, mosadz antická od kvalitnej spoločnosti Searchlight jednoducho môžete získať aktuálne v zľave! Teraz možno objednať len za 75 EUR.