Stolná lampa Sacha LT z textilu a dreva

Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom... viac informácií »
Stolná lampa Sacha LT z textilu a dreva
Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom...

Stolová lampa Sacha v škandinávskom štýle s drevenou podstavou v tvare kríža Táto krásna stolová lampa Sacha je udržiavaná v trendovom škandinávskom štýle. Jeho tvarovaná základňa je vyrobená z ľahkého dreva, a preto sa perfektne hodí do domáceho, prírodného prostredia. Dopĺňa to klasicky tvarované tienidlo na lampu vyrobené z chintzovej látky. Tkanina zaisťuje príjemné rozloženie svetla a vytvára útulnú atmosféru. Sacha je vhodná ako zdroj svetla v obývacej izbe alebo alternatívne v spálni na stoličke. Príde si na svoje, keď sú v izbe iné kusy nábytku s podobnými drevenými prvkami. Svetlo sa ovláda pomocou prepínača na kábli svetla.
Veľa podarený tovar Stolná lampa Sacha LT z možno nakúpiť ľahko tu na stránkach v populárnej rubrike vnútorné osvetlenie! Pripravili sme pre vás parádne produkty zo spomínanej rubriky za super cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Aluminor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Tento výrobca Aluminor dodáva svojim zákazníkom kvalitné výrobky. A tu je dôkaz.

Úplne unikátny produkt Stolná lampa Sacha LT z textilu a dreva od dodávateľa tovaru Aluminor ľahko zoženiete v súčasnosti lacno! Ceny od 110 EUR.