Stolná lampa London Cromo výška 36,5 cm

Stolová lampa London Cromo - kombinácia chrómu a transparentnosti Do očí okamžite padne zreteľne odrážajúci chrómový povrch kovovej základne... viac informácií »
Stolná lampa London Cromo výška 36
Stolová lampa London Cromo - kombinácia chrómu a transparentnosti Do očí okamžite padne zreteľne odrážajúci chrómový povrch kovovej základne...

Stolová lampa London Cromo – kombinácia chrómu a transparentnosti Do očí okamžite padne zreteľne odrážajúci chrómový povrch kovovej základne stolnej lampy London Cromo. Je to konkávne, takže sa začína od širokej základne zužovať a nakoniec sa v hornom bode opäť pripojí k zásuvke E27. Rám je obklopený elegantným zrezaným kužeľovým tienidlo na lampu , ktoré je navrhnuté v kombinácii chrómu a transparentnosti. To sa deje pomocou PVC fólie, ktorá poskytuje tento priehľadný reflexný lesk. tienidlo na lampu je otvorené hore a dole a umožňuje priame vyžarovanie svetla. Táto stolová lampa je elegantný spoločník, ktorý sa dá flexibilne umiestniť. Vylepšuje interiér v modernom štýle a dá sa pohodlne ovládať pomocou spínača zabudovaného do kábla.
Často hľadaný výrobok máte možnosť kúpiť práve u nás v sekcii stolové lampy. Vyberte si kvalitné produkty zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny! Populárna značka medzi zákazníkmi Ideallux má na sklade prvotriedne výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od výrobcu Ideallux. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Stolná lampa London Cromo výška 36,5 cm originál od výrobcu Ideallux pohodlne zaobstaráte momentálne za parádnu cenu! Na zohnanie práve v akcii za 90 EUR.