Stolná lampa Licobus v nezvyčajnom dizajne

Kužeľ v kocke - stolová lampa Licobus Licobus ponúka neobvyklú, kreatívnu kombináciu rôznych tvarov, pomocou ktorých je možné stolnú lampu z... celý popis>
Stolná lampa Licobus v nezvyčajnom dizajne
Značka: ZIJLSTRA
46 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Kužeľ v kocke – stolová lampa Licobus Licobus ponúka neobvyklú, kreatívnu kombináciu rôznych tvarov, pomocou ktorých je možné stolnú lampu z patinovaného striebra použiť ako dekoratívny doplnkový zdroj svetla do útulných salónikov. tienidlo na lampu sa skladá z kužeľa, ktorý ponúka priestor pre žiarovku E27. Svetlo necháva svietiť vnútro kužeľa a dopadá tiež na vzpery vonkajšej kocky. To sa zmenšuje iba na jeho okraje, ktoré sú tvorené oceľovým rámom.
Obľúbený a akčný výrobok máte možnosť zaobstarať už dnes u nás umiestnený v kategórii stolové lampy. Pripravili sme kvalitné kusy v spomínanej sekcii z pohodlia domova! Vedúci dodávateľ ZIJLSTRA svojim zákazníkom dodáva skvelý tovar. Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od značky ZIJLSTRA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.