Stolná lampa LED Svamp, batérie, otočná, sivá

Hubová LED stolná lampa Svamp s batériovým napájaním LED stolová lampa Svamp (švédsky „huba“) je veľmi špeciálnym pútačom pozornosti pre... viac informácií »
Stolná lampa LED Svamp
Značka: Sompex
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Hubová LED stolná lampa Svamp s batériovým napájaním LED stolová lampa Svamp (švédsky „huba“) je veľmi špeciálnym pútačom pozornosti pre...

Hubová LED stolná lampa Svamp s batériovým napájaním LED stolová lampa Svamp (švédsky „huba“) je veľmi špeciálnym pútačom pozornosti pre moderný obývací priestor a zároveň mimoriadne praktickým zdrojom svetla, ktorý je prenosný vďaka nabíjateľnej batérii je možné zvoliť podľa potreby. Vybavené dotykovou funkciou: Svetlo sa zapína pomocou snímača pripevneného k základni a potom sa rozsvieti na najnižšiu úroveň jasu. Ďalšiu úroveň jasu je možné prepnúť prstom. – stmievateľné v troch stupňoch: 11, 115 a 230 lúmenov – Celková doba svietenia: max. 24 hodín – vrátane nabíjacieho kábla Zaujímavý produkt Stolná lampa LED Svamp, batérie, máte možnosť získať priamo tu na našich stránkach v populárnej kateogrii stolové lampy! Máme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu! Vehlasný výrobca Sompex predstavuje vynikajúce výrobky.

Najpredávanejší produkt Stolná lampa LED Svamp, batérie, otočná, sivá od skvelého a známeho výrobcu Sompex ľahko získate práve teraz na našej webovej stránke za skvelú cenu! Cena už od 110 EUR.