Stolná lampa Klippa koralová chinc ružová 31 cm

Stolová lampa Klippa s atraktívnou farebnou kombináciou Dizajn Klippa je obmedzený na stojace valce rôznych šírok, vďaka čomu pôsobí čisto a... viac informácií »
Stolná lampa Klippa koralová chinc ružová 31 cm
Značka: Domus
440 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Klippa s atraktívnou farebnou kombináciou Dizajn Klippa je obmedzený na stojace valce rôznych šírok, vďaka čomu pôsobí čisto a...

Stolová lampa Klippa s atraktívnou farebnou kombináciou Dizajn Klippa je obmedzený na stojace valce rôznych šírok, vďaka čomu pôsobí čisto a upravene. Farebné prevedenie stolovej lampy je v jasnom kontraste s tým. K základu zo svetlého dubu sa pripája koráľovočervený základ a práškovo ružový tienidlo na lampu chintz. S touto odvážnou farebnou kombináciou Klippa okamžite upúta pozornosť. Ručný stmievač integrovaný v kábli umožňuje nastavenie svetelného výkonu.
Unikátny a žiadaný produkt Stolná lampa Klippa koralová môžete nájsť bezstarostne tu a teraz na našom webe v známej rubrike stolové lampy! Teraz kúpite ešte ostatné výrobky v spomínanej kategórii za akčnú cenu!

Veľmi žiadaný tovar Stolná lampa Klippa koralová chinc ružová 31 cm od skvelého a známeho výrobcu Domus pohodlne zoženiete momentálne na webe v akcii. Lacno za 440 EUR.