Stolná lampa Kelly s kĺbovým ramenom, E27, čierna

Výškovo nastaviteľné stolové svietidlo Kelly v priemyselnom štýle Stolová lampa Kelly sa vizuálne vyznačuje svojim priemyselným dizajnom. Pružiny,... viac informácií »
Stolná lampa Kelly s kĺbovým ramenom
Značka: Ideallux
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné stolové svietidlo Kelly v priemyselnom štýle Stolová lampa Kelly sa vizuálne vyznačuje svojim priemyselným dizajnom. Pružiny,...

Výškovo nastaviteľné stolové svietidlo Kelly v priemyselnom štýle Stolová lampa Kelly sa vizuálne vyznačuje svojim priemyselným dizajnom. Pružiny, skrutky, spoje a káble sú dobre viditeľné a žiarovka vyzerá veľmi technicky. To vzbudzuje dojem, že Kelly je veľmi svižná a flexibilná pri používaní – čo je úplne pravda. Stolová lampa je výškovo nastaviteľná a hlavu žiarovky je možné otáčať a sklápať, aby bolo možné optimálne vyrovnať priamo emitované svetlo. Typická, známa hlava stolovej lampy kombinuje moderný dizajn a technické detaily s originálnym tvarom stolovej lampy. Spínač je na kábli.
Veľa žiadaný produkt možno získať v pohode na webe v obľúbenej rubrike stolové lampy! Máme pre vás úplne nové kúsky z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii.

Akčný a v zľave kus Stolná lampa Kelly s kĺbovým ramenom, E27, čierna od renomovaného dodávateľa Ideallux ľahko zoženiete práve dnes za výborné peniaze! Cena už od 50 EUR.