Stolná lampa Edo v bielom skle, výška 23 cm

Valcová stolová lampa Edo vyrobená z matného skla Stolová lampa Edo sa prezentuje v puristickom štýle a zámerne upustí od zbytočných detailov.... viac informácií »
Stolná lampa Edo v bielom skle
Značka: Ideallux
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Valcová stolová lampa Edo vyrobená z matného skla Stolová lampa Edo sa prezentuje v puristickom štýle a zámerne upustí od zbytočných detailov....

Valcová stolová lampa Edo vyrobená z matného skla Stolová lampa Edo sa prezentuje v puristickom štýle a zámerne upustí od zbytočných detailov. tienidlo na lampu je celá vyrobená z fúkaného skla, ktoré je potom leptané, a má tak matný biely povrch. Priesvitný materiál umožňuje svetlu veľmi jemne pracovať bez oslnenia. Iba podstavec, ktorý je zvonka sotva viditeľný, nie je vyrobený zo skla, ale z kovu. Vďaka úzkemu dizajnu zaberá Edo málo miesta a dá sa umiestniť takmer kamkoľvek v dome. V závislosti na svetelnom výkone vybranej žiarovky E27 je možné Edo použiť napríklad ako funkčné osvetlenie na čítanie alebo ako dekoračnejší prvok. Tento akčný produkt možno kúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii stolové lampy. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii z pohodlia domova!

Veľmi obľúbený produkt Stolná lampa Edo v bielom skle, výška 23 cm od kvalitnej značky Ideallux ľahko nájdete online za extra cenu. Aktuálne stojí u nás 55 EUR.