Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová

V zľave produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová máte možnosť nájsť aktuálne tu u nás zaradený v sekcii stolové lampy. Teraz... viac informácií »
Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová
V zľave produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová máte možnosť nájsť aktuálne tu u nás zaradený v sekcii stolové lampy. Teraz...

V zľave produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová máte možnosť nájsť aktuálne tu u nás zaradený v sekcii stolové lampy. Teraz môžete získať akčné produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od značky FISCHER & HONSEL. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi FISCHER & HONSEL má v stálej ponuke skvelé produkty
Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe. Na ráme zlatej farby je pripevnený tienidlo na lampu vyrobený z trendy zamatu. Pozlátený povrch na vnútornej strane textilného tienidla vytvára obzvlášť teplé svetlo a vytvára skvelú atmosféru v miestnosti. Svetlo je možné pohodlne zapínať a vypínať na mieste pomocou káblového spínača. Ako žiarovku je možné použiť ľubovoľnú žiarovku s päticou E27 a maximálnym výkonom 40 wattov.

Tento dizajnový produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 43cm ružová od značky s tradíciou a dobrou povesťou FISCHER & HONSEL jednoducho môžete zohnať v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Na našej stránke za 90 EUR.