Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 32cm ružová

Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v... viac informácií »
Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 32cm ružová
Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v...

Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe. Na ráme zlatej farby je pripevnený tienidlo na lampu vyrobený z trendy zamatu. Pozlátený povrch na vnútornej strane textilného tienidla vytvára obzvlášť teplé svetlo a vytvára skvelú atmosféru v miestnosti. Svetlo je možné pohodlne zapínať a vypínať na mieste pomocou káblového spínača. Ako žiarovku je možné použiť ľubovoľnú žiarovku s päticou E27 a maximálnym výkonom 40 wattov.
Tento kvalitný výrobok Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 32cm ide kúpiť v pohode na našich stránkach v známej kategórii stolové lampy! Pozrite sa na ešte ďalšie produkty z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu!

Tento najpredávanejší produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat výška 32cm ružová od známej značky FISCHER & HONSEL môžete pohodlne získať zrovna za skvelú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 60 EUR.