Stolná lampa Aura tienidlo zamat 43 cm červená

Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v... viac informácií »
Stolná lampa Aura tienidlo zamat 43 cm červená
Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v...

Stolová lampa Aura s trendy tienidlo na lampu v zamatovom vzhľade Stolová lampa Aura je svojím pútavým dizajnom skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe. Na ráme zlatej farby je pripevnený tienidlo na lampu vyrobený z trendy zamatu. Pozlátený povrch na vnútornej strane textilného tienidla vytvára obzvlášť teplé svetlo a vytvára skvelú atmosféru v miestnosti. Svetlo je možné pohodlne zapínať a vypínať na mieste pomocou káblového spínača. Ako žiarovku je možné použiť ľubovoľnú žiarovku s päticou E27 a maximálnym výkonom 40 wattov. Exkluzívny produkt Stolná lampa Aura tienidlo zamat 43 cm máte možnosť nakúpiť jednoducho na našich stránkach v populárnej sekcii stolové lampy! Vyhľadajte si kvalitné produkty zo spomínanej rubriky za parádnu cenu!

Obľúbený a akčný tovar Stolná lampa Aura tienidlo zamat 43 cm červená od známej kvalitnej značky FISCHER & HONSEL ľahko nájdete práve tu lacno. Práve teraz za cenu 90 EUR.