Stolná lampa Wally s kĺbovým ramenom čierna/medená

Flexibilná stolová lampa Wally s medenými prvkami Stolová lampa Wally má detaily, ktoré zodpovedajú industriálnemu štýlu. Pružiny, káble a spoje... viac informácií »
Stolná lampa Wally s kĺbovým ramenom čierna/medená
Značka: Ideallux
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Flexibilná stolová lampa Wally s medenými prvkami Stolová lampa Wally má detaily, ktoré zodpovedajú industriálnemu štýlu. Pružiny, káble a spoje...

Flexibilná stolová lampa Wally s medenými prvkami Stolová lampa Wally má detaily, ktoré zodpovedajú industriálnemu štýlu. Pružiny, káble a spoje sú zreteľne viditeľné. Vyniknú aj posledné menované, ktoré sa na inak čiernej žiarovke vyskytujú v povrchovej úprave vo farbe tela. tienidlo na lampu je okrúhle a dole úplne otvorené, čo znamená, že svetlo môže vychádzať iba týmto otvorom. Vnútorný povrch tienidla je biely, takže sa svetlo z lampy E27 tiež odráža a vyžaruje do miestnosti. Vďaka flexibilnej mobilite a nastaviteľnosti žiarovky je ľahké ju vyrovnať, osvetliť iný predmet alebo trochu stlmiť svetlo. Je preto ideálny pre súkromné štúdium.

Veľmi obľúbený kus Stolná lampa Wally s kĺbovým ramenom čierna/medená od značky s dobrým menom Ideallux pohodlne dostanete práve v bezva akcii! Lacno za 100 EUR.