Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelenej so zlatou 35 cm – Parte

Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa vyrobená v čiernom kove.... viac informácií »
Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelenej so zlatou 35 cm - Parte
Značka: QAZQA
119 EUR
Overiť dostupnosť »
Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa vyrobená v čiernom kove....

Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa vyrobená v čiernom kove. Vybavený elegantným tienidlom z machovo zeleného zamatu so zlatým interiérom, ktoré vytvára krásny svetelný efekt. Na prístroji je vypínač. Parte je možné ľahko nastaviť na výšku vďaka vysúvaciemu mechanizmu. Napríklad základňa má maximálnu výšku 143 cm, môžete ju však nastaviť na minimálne 103 cm, takže zvoľte požadovanú výšku! Podstavec lampy má priemer 25 cm. Je vybavený výbojkou E27, takže pre túto Parte poskytnite zdroj svetla (max. 60 W) a užite si svoju náladovú lampu do obývacej izby! Ľahko sa stmieva pomocou externého stmievača. Vytvorte si doma podlahovú lampu príjemnú atmosféru! Tento zľavnený tovar Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelenej so zlatou 35 cm – Parte máte možnosť nájsť práve teraz na našom webe v kategórii stojace lampy. Máme pre vás unikátne produkty z tejto populárnej sekcie jednoducho online! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac výrobkov značky QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca QAZQA obohatí vás prvotriedny produkty.

Veľmi žiadaný tovar Stojacia lampa čierna s velúrovým odtieňom zelenej so zlatou 35 cm - Parte od poprednej spoločnosti QAZQA nájdete aktuálne extra výhodne. Práve teraz v akcii za 119 EUR.