Stojaca LED lampa Helix výška 152cm biela-striebro

Tento akčný tovar Stojaca LED lampa Helix výška ide zohnať aktuálne na našom webe umiestnený v kategórii stojacie lampy! Pozrite sa na výnimočné... viac informácií »
Stojaca LED lampa Helix výška 152cm biela-striebro
Značka: Eco-Light
460 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný tovar Stojaca LED lampa Helix výška ide zohnať aktuálne na našom webe umiestnený v kategórii stojacie lampy! Pozrite sa na výnimočné...

Tento akčný tovar Stojaca LED lampa Helix výška ide zohnať aktuálne na našom webe umiestnený v kategórii stojacie lampy! Pozrite sa na výnimočné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze. V očiach zákazníkov populárny výrobca Eco-Light dlhodobo vyrába skvelé výrobky A to je ešte len začiatok. Máme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Eco-Light. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.
Zakrivená stojacia lampa LED Helix v bielej a striebornej farbe Vďaka svojmu charakteristickému tvaru a výkonným LED diódam sa stojaca lampa Helix LED stáva individuálnym prvkom nábytku, ktorý vzhľadom na bielu základnú farbu na vonkajšej strane a podstavci ladí najmä so svetlým, moderným interiérom. Špirálovito zakrivené telo je z vnútornej strany strieborné; tu sú tiež integrované LED diódy, ktoré vytvárajú scénu na povrchu.

Dizajnový tovar Stojaca LED lampa Helix výška 152cm biela-striebro od renomovaného dodávateľa Eco-Light je k dispozícii práve teraz na našej webovej stránke skutočne výhodne! Ponuka už od 460 EUR.