Stojaca LED lampa Ernst s ohybným ramenom, čierna

Štíhla LED stojaca lampa Ernst zo železa v štýlovej matnej čiernej farbe Ernst je štýlová stojacia lampa LED, ktorá je vhodná najmä na akcentové... viac informácií »
Stojaca LED lampa Ernst s ohybným ramenom
Značka: Globo
140 EUR
Overiť dostupnosť »
Štíhla LED stojaca lampa Ernst zo železa v štýlovej matnej čiernej farbe Ernst je štýlová stojacia lampa LED, ktorá je vhodná najmä na akcentové...

Štíhla LED stojaca lampa Ernst zo železa v štýlovej matnej čiernej farbe Ernst je štýlová stojacia lampa LED, ktorá je vhodná najmä na akcentové osvetlenie v obývacej izbe. Stojí na okrúhlom podstavci, z ktorého vyrastá štíhly rám zakončený úzkym tienidlom. Na jednej strane má Ernst ohybné rameno, ku ktorému je pripojený ďalší zdroj svetla a poskytuje dodatočné svetlo. Trvalo nainštalované LED diódy v tienidlách vytvárajú teplé biele svetlo, ktoré je dokonale vhodné na použitie v interiéri a vytvára harmonickú atmosféru. Čierna farba stojacej lampy LED Ernst dotvára jej jednoduchý dizajn.
Obľúbený produkt Stojaca LED lampa Ernst s ide zohnať bez ťažkostí u nás zaradený v rubrike stojacie lampy! Vyhľadajte si skvelé výrobky z našej sekcie za výborné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac! Máme však aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Výrobca Globo dodáva svojim zákazníkom vynikajúce výrobky. Môžete sa presvedčiť sami!

Veľa predávaný tovar Stojaca LED lampa Ernst s ohybným ramenom, čierna od top značky Globo nájdete tu teraz práve za skvelú cenu. Výhodne teraz u nás za 140 EUR.