Stojaca LED lampa Clyde, 2-plameňová, stmievač

Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle - stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom škandinávskom dizajne a... viac informácií »
Stojaca LED lampa Clyde
Značka: Nordlux
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle - stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom škandinávskom dizajne a...

Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle – stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom škandinávskom dizajne a ponúka vynikajúcu funkčnosť. Horná časť dvoch hláv žiarovky môže byť vyrovnaná hore aj dole, takže Clyde môže byť použitá napríklad v sedacej časti obývacej izby. Spodná hlava poskytuje svetlo na čítanie, zatiaľ čo horná hlava žiarovky – smerujúca hore – generuje nepriame všeobecné osvetlenie. Na reguláciu jasu je na kábli integrovaný trojstupňový stmievač (tvorca nálady), pomocou ktorého je možné znížiť jas zo 100% na 50% až do 25%. – Hlavy sa dajú otáčať o 130 °
Tento akčný tovar Stojaca LED lampa Clyde, možno zohnať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v známej kategórii stojacie lampy! Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z našej rubriky v akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov značky Nordlux. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený výrobok Stojaca LED lampa Clyde, 2-plameňová, stmievač od nášho výrobcu Nordlux pohodlne dostanete tady v zľave. Stojí práve teraz u nás 209,90 EUR.