Stojaca lampa Thor 110 cm v sivej

Šedá stojaca lampa Thor s látkovým tienidlom 110 cm vysoký Thor je pre stojaca lampa skôr malý. To mu však neuberá na kráse, naopak, vďaka nízkej... viac informácií »
Stojaca lampa Thor 110 cm v sivej
Šedá stojaca lampa Thor s látkovým tienidlom 110 cm vysoký Thor je pre stojaca lampa skôr malý. To mu však neuberá na kráse, naopak, vďaka nízkej...

Šedá stojaca lampa Thor s látkovým tienidlom 110 cm vysoký Thor je pre stojaca lampa skôr malý. To mu však neuberá na kráse, naopak, vďaka nízkej výške a priemeru iba 19 cm je stojaca lampa Thor ideálna na použitie mimo obývacej izby. Šedý textilný tieň prepúšťa svetlo všade okolo a tiež vytvára veľmi príjemnú svetelnú atmosféru vďaka jemnému vzoru. Moderný vzhľad optimálne dotvára malý pochrómovaný podstavec.
Úplne unikátny produkt Stojaca lampa Thor 110 cm v sivej ide kúpiť bezprostredne na webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy! Pozrite sa na ostatné produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov FISCHER & HONSEL predstavuje skvelé výrobky. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Mrknite tiež na ďalší tovar od výrobcu FISCHER & HONSEL. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Stojaca lampa Thor 110 cm v sivej od poprednej spoločnosti FISCHER & HONSEL môžete zohnať tady za outletovú cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 140 EUR.