Stojaca lampa Loop v mosadznom vzhľade

Výškovo nastaviteľné stojaca lampa Loop - pohodlný zdroj svetla Estetický dizajn a praktický pri každodennom používaní - to sú výhody stojaca... viac informácií »
Stojaca lampa Loop v mosadznom vzhľade
Značka: Hufnagel
550 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné stojaca lampa Loop - pohodlný zdroj svetla Estetický dizajn a praktický pri každodennom používaní - to sú výhody stojaca...

Výškovo nastaviteľné stojaca lampa Loop – pohodlný zdroj svetla Estetický dizajn a praktický pri každodennom používaní – to sú výhody stojaca lampa Loop. Klasicky tvarované textilné tienidlo je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu. Teplý, trblietavý kovový rám z mosadze je možné pohodlne nastaviť na výšku od 115 cm do 160 cm. Otvára sa tak množstvo možných využití, a to nielen v modernom obývacom priestore. So sériovým ťahovým spínačom. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
V zľave tento kus získate bezprostredne na stránkach zaradený v sekcii stojacie lampy! Teraz môžete získať ostatné produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu.

Veľa obľúbený tovar Stojaca lampa Loop v mosadznom vzhľade od výrobcu Hufnagel máte možnosť kúpiť si zde teraz za výpredajovú cenu! Ponuka už od 550 EUR.