Stojaca lampa Alea Loop povlak lístkového zlata

Veľkolepá stojaca lampa Alea Loop so zlatým listovým tienidlo na lampu - výškovo nastaviteľná stojaca lampa Alea Loop je nádherným pútačom... viac informácií »
Stojaca lampa Alea Loop povlak lístkového zlata
Značka: Hufnagel
720 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľkolepá stojaca lampa Alea Loop so zlatým listovým tienidlo na lampu - výškovo nastaviteľná stojaca lampa Alea Loop je nádherným pútačom...

Veľkolepá stojaca lampa Alea Loop so zlatým listovým tienidlo na lampu – výškovo nastaviteľná stojaca lampa Alea Loop je nádherným pútačom pozornosti so zlatým tienidlo na lampu. Vďaka svojej praktickej výškovej nastaviteľnosti má výšku od 115 cm do 160 cm. Vonkajšia strana okrúhleho tienidla je pokrytá listom jemného zlata. Tak sa vytvorí filigránová hra svetla s nádhernými efektmi lesku. Vo vnútri sú tri žiarovky E27. V hornej časti tienidlo na lampu je difúzor vyrobený z akrylového skla, ktorý zabraňuje oslneniu. Atmosféru osvetlenia charakterizuje teplé svetlo. Samotná stojaca lampa svojím zlatým odtieňom zvyšuje celkovú atmosféru. Celý svoj efekt rozvíja v elegantnom prostredí s nádychom purizmu – napríklad v kombinácii s bielym koženým nábytkom a sparťanským dekorom. Alea Loop tu vytvára fantastický efekt a zvyšuje jemnosť povedomia o puristickom štýle. Ale je vhodný aj ako ušľachtilé dodatočné svetlo v mnohých iných štýloch zariaďovania. Lampa nemeckej kvality. Tri svetelné zdroje je možné vzájomne prepínať pomocou vypínača (1, 2 alebo všetkých 3).
Veľa obľúbený produkt Stojaca lampa Alea Loop povlak lístkového zlata môžete nakúpiť aktuálne na našom webe v rubrike stojacie lampy! Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii. Táto značka Hufnagel dlhodobo dodáva špičkové výrobky Presvedčte sa.

Vysokokvalitný tovar Stojaca lampa Alea Loop povlak lístkového zlata od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Hufnagel pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za extra cenu! Vo skvelej akcii za 720 EUR.