Stmievateľné stropné LED Signe nastaviteľné

Neobvyklé stropné LED svetlo Signe vo voštinovej optike Moderné LED stropné svietidlo Signe je navrhnuté vo voštinovom vzhľade a je vyrobené z akrylu... viac informácií »
Stmievateľné stropné LED Signe nastaviteľné
Značka: Wofi
380 EUR540 EUR Zľava -29%
Overiť dostupnosť »
Neobvyklé stropné LED svetlo Signe vo voštinovej optike Moderné LED stropné svietidlo Signe je navrhnuté vo voštinovom vzhľade a je vyrobené z akrylu...

Neobvyklé stropné LED svetlo Signe vo voštinovej optike Moderné LED stropné svietidlo Signe je navrhnuté vo voštinovom vzhľade a je vyrobené z akrylu a kovu. Svetelné prvky sú pripevnené k diskrétnej kubickej stropnej konzole. Je k nej pripevnených šesť plochých šesťuholníkových tvarov v tvare písmena S, pričom obe vonkajšie časti na oboch stranách sú individuálne nastaviteľné. To znamená, že osvetlenie je možné optimálne prispôsobiť podmienkam v miestnosti a zariadenie dostane individuálny charakter. Pomocou vhodného stmievača steny sa dá jas LED stropného svietidla Signe prispôsobiť aj príslušným potrebám a situáciám v každodennom živote. Veľa obľúbený produkt Stmievateľné stropné LED Signe ide kúpiť už dnes tu u nás v známej sekcii stropné svietidlá! Teraz kúpite iné výrobky zo spomínanej rubriky za rozumné peniaze.

Tento akčný kus Stmievateľné stropné LED Signe nastaviteľné od nášho výrobcu Wofi zoženiete zde teraz výhodne. Práve možno objednať len za 380 EUR.