Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové

Zaujímavý tovar Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové ide získať bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii verejné osvetlenie.... viac informácií »
Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové
Značka: Lindby
439,90 EUR479,90 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Zaujímavý tovar Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové ide získať bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii verejné osvetlenie....

Zaujímavý tovar Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové ide získať bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii verejné osvetlenie. Získajte obľúbené produkty zo spomínanej rubriky vo výhodnej akcii! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na ďalší skvelý tovar od výrobcu Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Lindby pre vás pripravuje top produkty. Krásne svietidlo Daphne s troma žiarovkami Telo tohto svietidla je vyrobené z čiernej lakovanej kovovej konštrukcie, z ktorej vychádzajú tri ramená ústiace do tienidla so zdrojom svetla. Kovové tienidlá sa rozširujú do tvaru zvona, čo im dodáva trochu nostalgický ráz. Na spodnej strane sú difúzory v tvare kupoly vyrobené z číreho polykarbonátu, ktoré chránia žiarovku a sú pomerne robustné a nerozbitné. Ak chcete, môžete tiež použiť energeticky úsporné alebo LED žiarovky, pretože závit E27 rozširuje možnosti použitia dostupných typov žiaroviek, pretože je to v podstate dobre známa štandardná verzia. Toto svietidlo vyzdobí záhrady a parky svojím štýlovým dizajnom.

Tento veľmi žiadaný kus Stĺpové svietidlo Daphne 3-plameňové od skvelého a známeho výrobcu Lindby získajte tu teraz práve extra výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 439,90 EUR.