Stĺpikové svietidlo Lamina v tvare lucerny

Hrdzavá hnedá stĺpová lampa Lamina s objímkou E27 Táto stĺpová lampa v tvare lampáša patrí skôr do klasického prostredia, pričom hrdzavý hnedý... viac informácií »
Stĺpikové svietidlo Lamina v tvare lucerny
Značka: Lindby
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrdzavá hnedá stĺpová lampa Lamina s objímkou E27 Táto stĺpová lampa v tvare lampáša patrí skôr do klasického prostredia, pričom hrdzavý hnedý...

Hrdzavá hnedá stĺpová lampa Lamina s objímkou E27 Táto stĺpová lampa v tvare lampáša patrí skôr do klasického prostredia, pričom hrdzavý hnedý povrch stojana dodáva antický nádych. Tienidlo skutočne pripomína klasické lampáše, ktoré sa už pred storočiami používali so sviečkami na osvetlenie, a týmto spôsobom zabezpečili dostatočné svetlo. Priehľadné sklené tabule na bočných stranách tejto stĺpovej lampy zabezpečujú ochranu. Voda a špina nemajú žiadnu šancu a svetlo môže nerušene prenikať do okolia, pretože jeho výkon sa nezníži. Podarený produkt je na získanie ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Mrknite na unikátne výrobky v spomínanej kategórii ľahko online! Slávna značka Lindby vám poskytuje prémiový sortiment. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky značky Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý kus Stĺpikové svietidlo Lamina v tvare lucerny od výrobcu Lindby máte možnosť zaobstarať v súčasnosti za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 50 EUR.