Stĺpikové svietidlo Alvaro v tmavosivej, 100 cm

Tmavosivá stĺpová lampa Alvaro na osvetlenie záhradných chodníkov a príjazdových ciest Lampa Alvaro je exteriérová lampa v škandinávskom štýle,... viac informácií »
Stĺpikové svietidlo Alvaro v tmavosivej
Značka: Lindby
100 EUR150 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Tmavosivá stĺpová lampa Alvaro na osvetlenie záhradných chodníkov a príjazdových ciest Lampa Alvaro je exteriérová lampa v škandinávskom štýle,...

Tmavosivá stĺpová lampa Alvaro na osvetlenie záhradných chodníkov a príjazdových ciest Lampa Alvaro je exteriérová lampa v škandinávskom štýle, ktorá má dva prstence, ktoré sa spájajú okolo hlavice lampy. Použitý sklený prvok je číry, takže žiarovka je úplne viditeľná a mali by ste zvoliť žiarovku s vhodným dizajnom. Stĺpová lampa je užitočná v exteriéri všade tam, kde je v tme potrebné dostatočné svetlo na orientáciu a aj pozdĺž záhradných chodníkov alebo príjazdových ciest.
Tento neodolateľný produkt Stĺpikové svietidlo Alvaro v máte možnosť nájsť jednoducho na stránkach v populárnej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Vyberte si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však viac skvelého tovaru od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Najpredávanejší kus Stĺpikové svietidlo Alvaro v tmavosivej, 100 cm od kvalitnej spoločnosti Lindby zoženiete tu teraz práve lacno. Produkt momentálne predávame za 100 EUR.