STEINEL RS PRO R30 Q basic stropné LED, 3 000 K

LED senzorové svietidlo RS PRO R30 Q basic SC s tromi svetelnými funkciami, inteligentne ovládateľné Svietidlo RS PRO R30 Q basic SC LED je vyrobené z... viac informácií »
STEINEL RS PRO R30 Q basic stropné LED
Značka: STEINEL
419,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED senzorové svietidlo RS PRO R30 Q basic SC s tromi svetelnými funkciami, inteligentne ovládateľné Svietidlo RS PRO R30 Q basic SC LED je vyrobené z...

LED senzorové svietidlo RS PRO R30 Q basic SC s tromi svetelnými funkciami, inteligentne ovládateľné Svietidlo RS PRO R30 Q basic SC LED je vyrobené z plastu a polykarbonátu a vďaka štvorcovému bielemu dizajnu sa dá ľahko integrovať do rôznych prostredí. Podľa potreby ho možno použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo a okrem iného je vhodné na osvetlenie chodieb budov alebo dlhých chodieb. Svietidlo sa ovláda pomocou aplikácie Steinel Connect cez smartfón alebo tablet. Svietidlo je možné prepojiť aj s inými svietidlami Connect v sérii. Vďaka trom svetelným funkciám základného svetla, stmievateľného hlavného svetla a núdzového svetla možno vytvoriť správne svetelné podmienky pre každú situáciu. Technické údaje: – Na konfiguráciu svietidla je potrebné stiahnuť aplikáciu Steinel Connect z AppStore. Potrebný je smartfón alebo tablet s rozhraním Bluetooth. – Rozsah HF snímača pohybu plynule nastaviteľný v rozmedzí 1 až 10 m. – Základné svetlo – doba svietenia: 10-30 minút alebo celú noc, jas: 1-50 %. – Hlavné svetlo – doba svietenia: 5 sekúnd až 60 minút, jas: 50-100 %. – Prahová hodnota odozvy pri súmraku nastaviteľná od 2 do 2 000 luxov – Môže sa používať ako samostatné svietidlo alebo prepojené s viacerými svietidlami prostredníctvom rádiovej komunikácie. – Možno použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo – Odolnosť proti nárazu IK07 – Uhol detekcie 360 – Okolitá teplota: -20 až +40 °C Kvalitný a lacný výrobok ide zohnať okrem iného tu u nás umiestnený v sekcii stropné svietidlá. Máme pre vás unikátne produkty z tejto sekcie za internetové ceny.

Podarený kus STEINEL RS PRO R30 Q basic stropné LED, 3 000 K od skvelého výrobcu STEINEL ľahko nájdete v našej online ponuke za super cenu. Momentálne v akcii za 419,90 EUR.